Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Grafika a Design

Polygrafia Gutenberg
u nás sa v doméne nemôžete pomýliť
nájdete nás vždy

www.polygrafia.sk
www.polygrafia.com
www.polygrafia.eu
www.potlacte.sk

Potlacte.sk
webhosting a registráciu domén zabezpečuje nic.sk NIC.sk Registrácia domén, Webhosting

DTP – grafické štúdio

Grafika a DTP Ak máte postavené iba "vzdušné zámky", neznamená to, že Vaša práca vyjde nazmar. Naše grafické štúdio je miesto, kde Vám pod ne postavíme základy.

Náš team kreatívcov a grafikov sa teší na Vašu návštevu. A o tom, že naozaj nie je "nič nemožné" sa presvedčíte už po pár minútach. Sme tu pre Vás, aby sme si vypočuli Vaše potreby, požiadavky a predstavy, a na základe nich Vám pomohli vytvoriť leták, katalóg, prospekt, či folder, ktorý bude na vysokej úrovni prezentovať Vašu firmu, Vaše produkty, služby. Inšpirujte sa...

Nemáte kvalitné fotografie, potrebujete pomôcť so štylizáciou textov a poradiť pri štruktúre Vášho prospektu? Tešíme sa na stretnutie, ozvite sa nám!

Grafické štúdio je vybavené špičkovými technológiami a skalibrovaný monitor, či okamžitý výstup grafiky na nátlačku sú u nás bežný štandard.

Po vypracovaní návrhu prichádza na rad jeho schválenie. Váš nový leták, prospekt, knihu, brožúru či grafický návrh je možné schváliť spôsobom, ktorý Vám momentálne najviac vyhovuje: u nás v grafickom štúdiu, u Vás vo firme, e-mailom, dodaním plnofarebných alebo jednofarebných nátlačkov atď. Určite sa dohodneme.

Grafické štúdio tlačiarne Polygrafia Gutenberg Vám zároveň ponúka komplexné viacúčelové riešenie. Vaše tlačoviny v prípade potreby a požiadavky pripravíme tak, aby boli ľahko aplikovateľné aj v iných formátoch, prípadne použiteľné aj ako on-line prezentácie. Ide o dlhodobé riešenie, nie jednorazovú záležitosť, ktoré určite oceníte. Vaše nové letáky, prospekty, katalógy, brožúry, či foldre tak nebudú len kvalitne spracované a vytlačené, ale využiteľné aj na Vašom webe.

Ste dôsledný človek, ktorý chce mať pod kontrolou celý proces výroby katalógu?
Nech sa páči, v kľude si vychutnajte kávu a po ukončení grafickej prípravy sa presuniete s grafikom "o poschodie nižšie" do profesionálne vybavenej tlačiarne Press Group, kde môžete za niekoľko desiatok minút schváliť prvý výtlačok z hárkovej tlačiarne.

Naša technika a kreatívne myslenie je pre Vás pripravené! Tešíme sa na Vás.

Dovoľte nám inšpirovať Vás!

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Reklamná tlač
  Na to, aby bola reklamná kampaň úspešná, je potrebné, aby mal určitú nielen kvantitatívnu, ale aj kvalitatívnu úroveň. To jej okrem iného zabezpečí aj kvalitná tlač. Reklamná tlač zameraná na tlač letákov, plagátov, katalógov, prospektov, či príbalových letákov

 • Tlač kníh
  Kniha - priateľ človeka si aj v čase elektronickej doby uchováva svoje čaro a siaha po nej čoraz viac ľudí. Kniha je kniha a internet ju nenahradí. Mladší, či starší, encyklopédia, či beletria, každý si po nej rád siahne.

 • Tlač - Billboardy, Bigboardy
  Náklady na tlač billboardov a bigboardov a teda aj celková reklamná kampaň založená na billboardoch a bigboardoch je lacnejšia a má väčší dosah ako inzerát v novinách, ktorého trvácnosť je len 1 deň

 • Tlač etikiet a samolepiek
  Etikety a samolepky majú široké využitie hlavne v potravinárskom priemysle, ale aj vo farmácii, stavebníctve, či iných odvetviach.

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!