Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Grafika a Design

Polygrafia Gutenberg
u nás sa v doméne nemôžete pomýliť
nájdete nás vždy

www.polygrafia.sk
www.polygrafia.com
www.polygrafia.eu
www.potlacte.sk

Potlacte.sk
webhosting a registráciu domén zabezpečuje nic.sk NIC.sk Registrácia domén, Webhosting

Spracovanie katalógov a letákov

Grafika a DTP Pri osobnom stretnutí sa dokonale oboznámime s Vašou činnosťou, produktmi, službami a v spolupráci s marketingovými odborníkmi Vám navrhneme pre Vás najlepšie riešenie prezentácie Vašej firmy a jej portfólia.

Naši grafici Vám navrhnú viacero možností a grafických štýlov, v ktorých by bolo možné spracovať Váš prospekt, katalóg, leták ,či brožúru. Nechajte sa inšpirovať ...

Rozhodli ste sa pre tlač Vašich propagačných materiálov, či iných tlačovín, všetko je navrhnuté, schválené, zostáva už len dodať materiály a spracovať podklady pre tlač. Ako na to Vám poradia naši odborníci. Určite si nechajte poradiť. Dodať totiž texty v textovom súbore a obrázky v akomkoľvek rozlíšení nestačí. Naši grafici musia každú jednu stránku pre tlač katalógov, letákov, prospektov, plagátov, či iných tlačovín spracovať v zalamovacom programe. Následne sa stránky rozvrhnú na formát hárku papiera, ktorý vojde do tlačiarenského stroja. Až tak sú podklady pre Vaše tlačoviny pripravené na tlač. Takto spracované podklady na Vaše tlačoviny putujú do tlačiarne, kde sa rozhodne, kedy a na akých strojoch sa bude tlačiť. Skôr ako sa vytvoria tlačové formy pre tlač Vašich katalógov, letákov, prospektov, plagátov, či iných tlačovín, vytlačíme kontrolný výtlačok. Toto štádium je poslednou možnosťou pre úpravy návrhov pre tlač katalógov, letákov, prospektov, plagátov, či iných tlačovín.

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač kníh
  Špeciálne obaly na knihy, netradičné tvary stránok, výseky rôznych tvarov, netradičné formáty, či druhy papiera a lepenky – to všetko a nielen to dokážeme urobiť napríklad na detskú knižku, či rôzne encyklopédie.

 • Tlač - Billboardy, Bigboardy
  Náklady na tlač billboardov a bigboardov a teda aj celková reklamná kampaň založená na billboardoch a bigboardoch je lacnejšia a má väčší dosah ako inzerát v novinách, ktorého trvácnosť je len 1 deň

 • Tlač samoprepisovacích hospodárskych tlačív
  Samoprepisovacie hospodárske tlačivá sú tlačoviny, ktoré šetria čas pri prepisovaní viacerých kópií jedného dokumentu. Samoprepisovacie hospodárske tlačivá využíva hlavne štátna správa a samospráva, daňové úrady, poisťovne, či rôzne inštitúcie

 • Tlač periodík
  Periodikum je tlačovina, ktorá vychádza pravidelne najmenej trikrát do roka s rovnakým titulom. Ide o noviny a časopisy buď s celoplošným alebo územne obmedzeným pôsobením, všeobecné, alebo špecificky zamerané.

 • Tlač príbalových letákov a návodov na použitie
  Príbalové letáky a návody na použitie sú informačné tlačivá. Príbalové letáky je možné tlačiť vo forme letáku a následne skladať do rôznych formátov.

 • Tlač časopisov
  Časopis je periodická publikácia, ktorej účelom je informovať širokú verejnosť, prípadne špecifické publikum, ktorému je časopis po obsahovej stránke určený.

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!