Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Grafika a Design

Polygrafia Gutenberg
u nás sa v doméne nemôžete pomýliť
nájdete nás vždy

www.polygrafia.sk
www.polygrafia.com
www.polygrafia.eu
www.potlacte.sk

Potlacte.sk
webhosting a registráciu domén zabezpečuje nic.sk NIC.sk Registrácia domén, Webhosting

Web design - výroba www stránok

Grafika a DTP prezentovanie Vašej firmy či Vašich výrobkov na internete je dnes už snáď samozrejmosťou. Avšak nie je web stránka ako web stránka!

Našou hlavnou snahou pri výrobe web stránky pre Vás je, aby Vám Vaša nová internetová prezentácia buď šetrila čas a prostriedky, alebo priamo zarábala. Hlavné ťažisko kladieme na komplexnosť portálu, návrh celkovej štruktúry, jej logickosť - systém user friendly. Samozrejmosťou je dodržať a plne akceptovať Váš firemný dizajn, logotyp, corporate identity.

Pre našich programátorov a web grafikov nie je žiadny problém navrhnúť jednoduchú avšak účelnú web prezentáciu, alebo komplexný rozsiahly portál s množstvom informácií a zložitou funkcionalitou. Ku každému webu, ktorý pre našich zákazníkov vyrábame a spravujeme, pristupujeme individuálne s maximálnym prihliadnutím na potreby klienta a jeho zákazníkov.

Výrobou web stránky naša práca samozrejme nekončí. Sme pripravení neustále stránku vylepšovať, dopĺňať o nové informácie atď...

V prípade, že ste ešte výhody internetu vo Vašej firme nevyskúšali a nevlastníte žiadnu doménu, žiadny problém. V rámci spracovania web stránky Vám zdarma poskytneme kompletnú súčinnosť potrebnú pre registráciu domény, registrácia u národného registrátora domén, vysvetlenie všetkých detailov ohľadne registrácií, nastavenie webhostingových programov pre Vašu prezentáciu, nastavenie e-mail adries ... všetko, čo bude potrebné.

Využite možnosť získať Vašu úplne novú webstránku so zľavou až 50%!!! Stačí, ak sa stanete našim verným zákazníkom v ktorýchkoľvek nami ponúkaných službách a radi Vám ponúkneme redesign Vášho starého webu a služby s tým spojené za veľmi výhodnú cenu.

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám objasníme všetky podrobnosti o možnosti získania unikátneho marketingového nástroja pre Vašu firmu.

Stačí, ak sa necháte inšpirovať.

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač plagátov
  Plagát je vyvesené alebo nalepené verejné oznámenie. Plagáty sa väčšinou využívajú na viditeľných miestach v predajniach, výkladoch a na verejných priestranstvách a ich cieľom je propagácia akcií a rôznych podujatí.

 • Tlač vizitiek
  Vizitka je predmetom prvého kontaktu. Podávate ju partnerovi buď osobne, alebo sa k nej dostane z iného zdroja. Na základe vizitky si o Vás urobí úsudok a hoci prvý dojem môže klamať, väčšina ľudí naň aj tak verí

 • Veľkoplošná tlač
  Veľkoplošná tlač zahŕňa tlač máp, billboardy a bigboardy. Tlač na veľké plochy je využívaná hlavne na outdoorovú reklamu.

 • Tlač stolových kalendárov
  Stolové kalendáre sú praktická pomôcka všetkých, ktorí majú na starosti dodržiavanie termínov. Stolové kalendáre tlačíme v rôznych formátoch, väčšinou v rozsahu 1 týždeň na jednu stranu.

 • Tlač poznámkových blokov
  Poznámkové bloky sú jednoduchším prevedením diárov. Tieto tlačoviny rovnako napomáhajú plánovaniu, zaznamenávaniu poznámok, sú praktické a ich spracovanie a tlač môžu byť od tradičných po neštandardné.

 • Tlač pohľadníc
  Tlačené pohľadnice sú v dnešnej dobe internetu oveľa osobnejším artiklom ako e-mailové obrázkové správy.

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!