Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Tlač puzzle a netradičných produktov – výroba z kartónu, výseky

ÚvodTechnické možnosti výrobyDoplnkové služby

Úvod - Tlač puzzle a netradičných produktov – výroba z kartónu, výseky

Neštandardný formát nerobíte? Robíme! A nie len to. Okrem tradičných tlačových foriem sú v poslednej dobe čoraz žiadanejšie aj netradičné tlačoviny. Neštandardné formáty tlače ako puzzle, hracie karty, pexeso, spoločenské hry, či fotorámiky vyrobené na mieru sa stávajú obľúbeným a žiadaným propagačným artiklom. Keďže ide o reklamné tlačoviny, ich spracovanie si vyžaduje o to väčšiu precíznosť a tlač vysokú kvalitu.

Kvalitné puzzle, hracie karty, pexeso, spoločenské hry vyrobené "na mieru" s brandom Vašej spoločnosti, či fotorámik vyrobený z kvalitného kartónu spolu, ich kvalitná tlač a potlačová povrchová úprava sa stali už pre nejedného z našich klientov nosným a veľmi decentným produktom reklamnej kampane, bonusového systému, podpory predaja. Navrhneme Vám najlepšie riešenie za najlepšiu cenu. Alebo nepatríte k ľuďom, ktorých oslovujú aj netradičné formy podpory predaja?

Vyskúšajte personalizované puzzle. Puzzle - tvorivá hra pre malých aj veľkých. Zaujímavý propagačný materiál, netradičná forma firemnej tlačoviny. Niečo iné, výnimočné. Puzzle Vám prispôsobíme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vaše logo? Slogan? Firemný motív? Či niečo charakteristické pre klienta? Puzzle Vám navrhneme, graficky spracujeme, vytlačíme a následne upravíme a zabalíme. Na trhu sú mnohé firmy, ktoré ponúkajú výrobu puzzle na mieru. Výroba puzzle je však zložitým procesom, pri ktorom aj najmenšie pochybenie môže mať neblahý vplyv na kvalitu celého produktu. "Originál je len jeden - v prípade puzzle je to ten náš!" Najkvalitnejšie puzzle pre Vašu firmu vyrobíme v štandardných i neštandardných formátoch a tvaroch. Nestačia Vám klasické puzzle? Máme niečo aj pre Vás! Voňavé puzzle, fluorescenčné (svietiace) puzzle, puzzle mánia...

Kontaktujte nás a my Vám radi v sídle Vašej firmy odprezentujeme už zrealizované puzzle, s ktorými boli naši klienti nadmieru spokojní.
Práve v dnešnej dobe, keď je trh silne konkurenčný je vhodné dostať do popredia práve Váš produkt, ktorý spolu s malým bonusom v podobe puzzle, či spoločenskej hry vyrobenej presne na mieru, bude atraktívnym pre malého i dospelého spotrebiteľa. Puzzle so špeciálnym motívom bude určite originálnym prezentom pre Vašich ctených zákazníkov. Informujte sa už dnes o bližších možnostiach a podmienkach pre tlač puzzle v tlačiarni Polygrafia Gutenberg. Bude nám cťou pomôcť Vám obdarovať.

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!