Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Tlač zakladačov, foldrov, obalov so záložkou

ÚvodTechnické možnosti výrobyDoplnkové služby

Úvod - Tlač zakladačov, foldrov, obalov so záložkou

Zakladač, folder, obal so záložkou je druhom výseku, ktorý je určený na zakladanie iných tlačovín a obsahuje výsek na vizitku. Zakladač/ folder/ obal so záložkou je praktická firemná tlačovina, ktorej tlač je realizovaná prostredníctvom výsekovej formy. Tlačiareň Polygrafia Gutenberg Vám ponúka štandardné výsekové formy, prostredníctvom ktorých urobíme 10 rôznych druhov výsekov, na tlač Vašich firemných tlačovín. Vieme Vám však splniť aj požiadavku na špeciálnu výsekovú formu.

Tlač zakladačov/ foldrov/ obalov so záložkou tiež začína pri grafickom návrhu. Keďže ide zároveň o propagačný materiál, je dôležité jeho grafickému stvárneniu venovať náležitú pozornosť a tlač zakladačov/ foldrov/ obalov so záložkou by mala byť rovnako na dobrej úrovni.
Zakladač/ folder/ obal so záložkou je možné využiť na zakladanie ponúk na hlavičkovom papieri, ponukových listov, letákov, prospektov, brožúr. V prípade často sa meniacich informácií týkajúcich sa produktu alebo služby je vhodné uprednostniť tlač foldrov pred tlačou katalógov, či prospektov. Tlač foldrov Vám tak ušetrí náklady na tlač nového katalógu a zároveň umožní informovať Vášho klienta o novinkách, či zmenách pri súčasnom nezanedbaní firemnej kultúry.

Objednajte si tlač zakladačov/ foldrov/ obalov so záložkou v tlačiarni Polygrafia Gutenberg. Pomôžeme Vám reprezentovať.

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!