Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

História a súčasnosť firmy Polygrafia Gutenberg

Spoločnosť Polygrafia Gutenberg, s.r.o. bola založená v marci 2003 ako nástupca jednotlivých firiem, ktoré vlastnili prví spoločníci Polygrafie Gutenberg.
Po niekoľkých rokoch úspešnej práce sa nám podarilo vytvoriť profesionálny team, špičkovo vybavené grafické štúdio, vlastný fotoateliér a pevne sa začleniť na reklamný a polygrafický trh na Slovensku aj v Českej republike.

Naše ambície nadobudnúť vlastné tlačiarenské technológie vyvrcholili v roku 2007, keď sme sa stali súčasťou polygrafickej skupiny Press Group. Odvtedy našim klientom ponúkame skutočný tlačový full service, ktorý zahŕňa nielen samotnú tlač, ale aj grafický návrh, ateliérovú fotografiu, tlač katalógov, letákov, foldrov, zakladačov a tlač kníh, pričom využívame vlastné tlačiarenské stroje.

V súčasnosti sa tlačiarenská spoločnosť Polygrafia Gutenberg, s.r.o. špecializuje na profesionálnu a kvalitnú tlač Vašich tlačovín od malých po veľké množstvá. Naša reklamná tlač sa zameriava na tlač letákov, tlač plagátov, tlač katalógov a prospektov, tlač príbalových letákov, tlač periodík – tlač novín a časopisov.
Kníhtlač je ďalšou z našich služieb pre Vás. Tlačíme knihy, brožúry a návody na použitie.
Pokiaľ potrebujete firemné tlačoviny ako vizitky, hlavičkové papiere, zakladače, poznámkové bloky, samoprepisovacie tlačivá, poštové obálky s potlačou, či diskrétne obálky, ste u nás správne.
Veľkoplošná tlač pre Vás zahŕňa mapy, billboardy a bigboardy.
Každá firma občas potrebuje stolové, či nástenné kalendáre a diáre, ale aj vreckové kalendáriky, novoročenky a pohľadnice. Aj tie Vám vytlačíme.
Tlačíme tiež obaly z hladkej lepenky, etikety, samolepky.
Špecifickým a špeciálnym produktom Polygrafie Gutenberg pre Vás je tlač puzzle, tlač výrobkov z kartónu a výseky. Okrem toho tlačíme aj voňavo.

Spoločnosť Polygrafia Gutenberg sa však nezameriava len na tlačiarenské služby. Aby bol náš polygrafický servis pre Vás kompletný, ponúkame Vám doplnkové tlačiarenské služby od začiatku do konca Vašej tlače. Náš aktuálny tlačový full servis pre Vás pozostáva z nasledovných služieb:
 • predtlačová príprava - poradenstvo, foto, grafický návrh a spracovanie na tlač, úprava obrázkov na tlač. Poradíme, navrhneme, nafotíme, pripravíme Váš leták, katalóg, prospekt, časopis, či knihu na tlač podľa Vašich požiadaviek.
 • samotná tlač - rotačná tlač, ofsetová hárková tlač, digitálna tlač, ďalšie možnosti tlače – flexotlač, sieťotlač, hĺbkotlač. Podľa druhu tlačoviny Vám odporučíme najvýhodnejší spôsob tlače.
 • potlačové spracovanie – laminácia, lakovanie, výseky, falcovanie, razba, vŕtanie, perforovanie, bigovanie, rôzne väzby, voňavá tlač. Vaše letáky, katalógy, prospekty, časopisy a knihy po tlači v prípade potreby ďalej upravíme.
 • expedícia a doprava - zabalíme a doručíme Vaše tlačoviny priamo k Vám, alebo Vašim klientom.
Ani tu však naše úsilie nekončí. Neustále sa snažíme vylepšovať a zdokonaľovať náš polygrafický servis, aby sme sa Vám čo najviac priblížili. Tešíme sa na úspešnú budúcnosť a neskrývame ambíciu stať sa jednotkou na poli polygrafie v regióne Stredného Slovenska a prehlbovať u existujúcich i potenciálnych klientov povedomie o kvalitnom servise a vysokej spoľahlivosti našich tlačiarenských služieb.

Nech sa páči, aj Vy ste pozvaní ochutnať servis a kvalitu "ala Polygrafia Gutenberg"! Tešíme sa na na Vás!

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač časopisov
  Časopis je periodická publikácia, ktorej účelom je informovať širokú verejnosť, prípadne špecifické publikum, ktorému je časopis po obsahovej stránke určený.

 • Tlač brožúr
  Brožúra je papierová forma reklamy. Aby Vaša firma pôsobila dôveryhodne, je vhodné zabezpečiť si kvalitne tlačené brožúry, ktoré vysvetľujú, kto ste, čo robíte, aké sú hlavné znaky Vášho produktu alebo služby a ich výhody

 • Tlač plagátov
  Plagát je vyvesené alebo nalepené verejné oznámenie. Plagáty sa väčšinou využívajú na viditeľných miestach v predajniach, výkladoch a na verejných priestranstvách a ich cieľom je propagácia akcií a rôznych podujatí.

 • Tlač stolových kalendárov
  Stolové kalendáre sú praktická pomôcka všetkých, ktorí majú na starosti dodržiavanie termínov. Stolové kalendáre tlačíme v rôznych formátoch, väčšinou v rozsahu 1 týždeň na jednu stranu.

 • Tlač nástenných kalendárov
  Nástenný kalendár slúži väčšinou ako orientačný kalendár a oveľa väčší dôraz sa kladie na jeho grafické spracovanie. Tlačiareň Polygrafia Gutenberg Vám navrhne štýl, zrealizuje grafiku a zabezpečí tlač Vašich nástenných kalendárov

 • Veľkoplošná tlač
  Veľkoplošná tlač zahŕňa tlač máp, billboardy a bigboardy. Tlač na veľké plochy je využívaná hlavne na outdoorovú reklamu.

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!