Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Certifikáty udelené firme Polygrafia Gutenberg

Spoločnosť Polygrafia Gutenberg Vám ponúka tlačoviny, ktoré sú vyrábané za pomoci najmodernejšej výrobnej tlačovej techniky a technológie, ktoré sú neustále inovované. Každý leták, katalóg, plagát, či kniha vytlačená v Polygrafii Gutenberg podlieha permanentnej kontrole kvality a kompletnosti. Ekologická výroba každej tlačoviny a pocit zodpovednosti k udržaniu a ochrane životného prostredia odzrkadľuje pohľad do budúcnosti.

Od návrhu, cez tlač, po kontrolu, Vaše tlačoviny neustále prechádzajú rukami odborníkov, ktorí sa zaoberajú každým milimetrom, aby sa k Vám dostali v bezchybnom stave.

Vhodne zabalené – tlačoviny od spoločnosti Polygrafia Gutenberg sú balené do obalov vyrobených z eko materiálov ekologickým spôsobom. Vaše tlačoviny sú tak nielen eko vyrobené, ale aj eko zabalené.

Kvalitu tlače v spoločnosti Polygrafia Gutenberg zabezpečujú aj tieto Certifikáty kvality:

ISO 9001 – v januári 2008 získala firma Polygrafia Gutenberg cerfitikát kvality EN ISO 9001:2000. Udeleniu certifikátu predchádzala dôkladná analýza monitorujúca pohľad zákazníka, kvalitatívny proces vo vzťahu k spokojnosti zákazníka a požiadavky na produkt a design. Certifikát odzrkadľuje kvalitu spoločnosti v oblasti priemyselná fotografia, grafický design, predtlačová príprava, tlač, reklamné predmety a články. Spoločnosť Polygrafia Gutenberg garantuje taktiež kvalitný prístup k zákazníkovi a jeho požiadavkám.

Získané certifikáty potvrdzujú naše neustále úsilie o zlepšovanie kvality služieb pre Vás. Presvedčte sa sami.

Tešíme sa na Vás.

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač vreckových kalendárikov
  Vreckové kalendáriky sú ďalšia praktická propagačná tlačovina reprezentujúca Vašu firmu. Náklady na spracovanie a tlač vreckových kalendárikov sú v porovnaní s nákladmi na tlač stolových kalendárov, prípadne tlač nástenných kalendárov oveľa nižšie

 • Veľkoplošná tlač
  Veľkoplošná tlač zahŕňa tlač máp, billboardy a bigboardy. Tlač na veľké plochy je využívaná hlavne na outdoorovú reklamu.

 • Tlač časopisov
  Časopis je periodická publikácia, ktorej účelom je informovať širokú verejnosť, prípadne špecifické publikum, ktorému je časopis po obsahovej stránke určený.

 • Tlač samoprepisovacích hospodárskych tlačív
  Samoprepisovacie hospodárske tlačivá sú tlačoviny, ktoré šetria čas pri prepisovaní viacerých kópií jedného dokumentu. Samoprepisovacie hospodárske tlačivá využíva hlavne štátna správa a samospráva, daňové úrady, poisťovne, či rôzne inštitúcie

 • Zoznam doplnkových služieb
  Potrebujete Vaše letáky, prospekty, katalógy, brožúry plošne rozdistribuovať do poštových schránok? Aj v tom Vám vieme vyjsť v ústrety. Radi si s Vami dohodneme podmienky, ostatné nechajte na nás.

 • Tlač príbalových letákov a návodov na použitie
  Príbalové letáky a návody na použitie sú informačné tlačivá. Príbalové letáky je možné tlačiť vo forme letáku a následne skladať do rôznych formátov.

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!