Privátna zóna Späť na úvodnú stránku | Slovensky English

O nás Team Tlač Grafika a design Servis Katalóg Kontakt

Servis

Polygrafia Gutenberg
u nás sa v doméne nemôžete pomýliť
nájdete nás vždy

www.polygrafia.sk
www.polygrafia.com
www.polygrafia.eu
www.potlacte.sk

Potlacte.sk
webhosting a registráciu domén zabezpečuje nic.sk NIC.sk Registrácia domén, Webhosting

Predtlačová príprava

Grafika a DTP Predtlačová príprava je dôležitým krokom pred začiatkom tlače. Skôr ako sa rozhodnete tlačiť, je potrebné všetko dôkladne naplánovať. Bez náležitej predtlačovej prípravy nie je vhodné spúšťať samotnú tlač, lebo by mohlo dôjsť k neočakávaným nezrovnalostiam, ktoré už v štádiu samotnej tlače nie je možné odstrániť. Predtlačová príprava Vám umožní vyhnúť sa omylom a zrealizovať samotnú tlač k Vašej spokojnosti. Preto tlačiareň Polygrafia Gutenberg kladie veľký dôraz na prvotné kroky a prípravu pred tlačou. Len tak môže byť naša tlač dokonalá a Vaša spokojnosť na mieste.

Poradenstvo - Dobrá rada nad zlato je všeobecne platné pravidlo, ktoré platí rovnako pre tlač. Zvlášť pokiaľ ide o tlač letákov, katalógov, prospektov, časopisov, či kníh vo veľkých objemoch. Tu sa oplatí radu odborníka si minimálne vypočuť.
Sme radi, ak máte záujem vopred sa poradiť o Vašej zákazke týkajúcej sa nielen tlače, ale aj grafiky, katalógu, či novej internetovej stránky. Náš team profesionálov je pripravený zodpovedať na akékoľvek Vaše otázky od návrhu, cez spracovanie, samotnú tlač až po doručenie. Radi pre Vás navrhneme ideálne riešenia, či už po stránke kreatívnej alebo cenovej, aby nielen naša tlač pre Vás bola efektívna a výhodná.

Veríme, že sa necháte inšpirovať!

Z katalógu tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg vyberáme

 • Tlač katalógov a prospektov
  Katalóg ako viacstránková reklamná tlačovina je reprezentatívnejším stvárnením jednoduchého ponukového listu. Katalóg obsahuje aj grafické stvárnenie produktu, čím reprezentačná schopnosť tejto tlačoviny rastie.

 • Tlač etikiet a samolepiek
  Etikety a samolepky majú široké využitie hlavne v potravinárskom priemysle, ale aj vo farmácii, stavebníctve, či iných odvetviach.

 • Tlač poznámkových blokov
  Poznámkové bloky sú jednoduchším prevedením diárov. Tieto tlačoviny rovnako napomáhajú plánovaniu, zaznamenávaniu poznámok, sú praktické a ich spracovanie a tlač môžu byť od tradičných po neštandardné.

 • Tlač kníh
  Kniha - priateľ človeka si aj v čase elektronickej doby uchováva svoje čaro a siaha po nej čoraz viac ľudí. Kniha je kniha a internet ju nenahradí. Mladší, či starší, encyklopédia, či beletria, každý si po nej rád siahne.

 • Tlač samoprepisovacích hospodárskych tlačív
  Samoprepisovacie hospodárske tlačivá sú tlačoviny, ktoré šetria čas pri prepisovaní viacerých kópií jedného dokumentu. Samoprepisovacie hospodárske tlačivá využíva hlavne štátna správa a samospráva, daňové úrady, poisťovne, či rôzne inštitúcie

 • Tlač kalendárov a diárov
  Propagačné materiály splnia svoj účel, keď sú neustále na očiach zákazníkov, či dodávateľov. A to je vtedy, keď sú praktické. Kalendáre a diáre tento účel spĺňajú dokonale. O to väčší dôraz sa kladie na ich kvalitnú tlač

Kompletná ponuka tlačiarenských služieb Polygrafie Gutenberg tu ...

Potrebujem:

Vytlačiť katalóg Graficky spracovať katalóg Nafotiť produkty Webovú stránku Cenovú ponuku Poradiť Osobné stretnutie
ISO 9001:2000

sme držiteľmi certifikátov
ISO 9001:2000
ISO 14001:2005

Polygrafia Gutenberg, s.r.o.,
Sládkovičova 86, 97401 BANSKÁ BYSTRICA
Slovak Republic

Tel: +421 (0)48 290 1234
Napíšte nám
Mapa

NAJ.sk

Inšpirujte sa!